zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

What goes in the empty boxes?
cells grow in order for to grow and represents
can some one help me please
Can anyone please help me with this equation?
Five classmates came to Dan’s birthday party.Thus is as many as the number of friends from his summer camp,and one third as many as the number of his relatives
Fill in the correct form of the verb viajar: Juan has travelled a lot. Juan _______ mucho. A. ha viajado B. viajara C. viajó D. viajaba
Dan works for an automobile company. He has designed a new model of a car based on an older version. Which technology can he use to present the model at a board
Review the detail. When her husband arrives home with an invitation to a fancy party, Mathilde Loisel complains that she has nothing to wear and feels too emb
find the inverse function f -1 (x) for the given function f (x) plz don't write a random answer to get points this is the fourth time I have posted this I need
Maybe it’s just me but this is hard lol