jetblackcap jetblackcap
  • 03-02-2020
  • Mathematics
contestada

Please please help me with this!

Please please help me with this class=

Respuesta :

sandrasiam2002
sandrasiam2002 sandrasiam2002
  • 03-02-2020

Answer:

b less than 1

Step-by-step explanation:

Answer Link
daviodel
daviodel daviodel
  • 03-02-2020
B less then 1 is the answer
Answer Link

Otras preguntas

Lucia is creating a rectangular garden in her backyard. Two sides of the garden will each be 10 feet in length, and the other two sides of the garden will each
The cost T, in dollars, of tuition and fees at Addison Technical College is $125 per credit plus an $85 registration fee. How many credits can a student take fo
The definition on those 5 words in your on words
How did the Constitution address the weaknesses of the Articles of Confederation? in 5-7 sentences​
It's a 12 inch pizza cost $9.75 in it and it's cut into 10 slices what is the cost per square inch
Felipe biked 54 kilometers on Sunday. How many miles is this?
Write the equation of the line that passes through (6,-7) and is perpendicular to y = 2/3x+1.
Use the distributive property to write an equivalent expression. 7(2x + 5y – 5) Answer: Submit Answer
Oliver's grandparents live 228.4 miles from his house. After traveling 137.65 miles, how many more miles does he have to go to arrive at his grandparents' house
2) What is nutrition? Write two diseases caused by it. any