chris609024 chris609024
  • 03-03-2020
  • Mathematics
contestada

(17) You and your family go to Applebees for lunch. The total cost for your food is $38,20
and $3,25 for tax.

Respuesta :

shorttyluna1 shorttyluna1
  • 03-03-2020

Answer:

What are you asking for?

Answer Link

Otras preguntas

how can you use number patterns to find the least common multiple of 120 and 360
Whats the answer to 1/5x=121 x=?
Theo bought these items shoes that cost $19.99 socks that cost $ 4.19, a shirt that costs $ 8.50 and pants that cost $27.75. how can he estimate the total cost
A pitcher on a baseball team has pitched 98 2/3 innings. What is the number of innings written as a decimal?
Answer on this one please: the coastline of the United States is 12,383 miles long.canada's coastline is 113,211 miles longer than the coastline of United State
Name one reason why Sevilla, Spain is famous
rebeldes de tejas in english
Factoring Trinomials (a=1)n^2 + 4n -12
a middle school scored three field goals worth three points each and two touchdowns worth six points, where each touchdown also had an additional score of two p
A class has 6 boys and 15 girls. What is the ratio of boys to girls