1293151
1293151
03-05-2020
Mathematics
contestada
original price:30 End price:45
Respuesta :
kaushiksureshkumar
kaushiksureshkumar
03-05-2020
Profit=15
Because-
45-30=15
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 32+ )
Otras preguntas
The amount of sales tax varies directly with the cost of the purchase. If the sales tax is $3.80 on a purchase of $76 what would be the sales tax on a purchase
Which of the following literary terms is used to identify the reason that the author is writing an essay? Position Opinion Agenda Attitude
A pinch of salt should be added to the water when cooking grain. True False
What is this because I don’t know how to find the angle of V if it’s like this
Which of the following would you use to greet the principal in the morning
Which is the better buy? A. 1,323 ounces of topsoil for $410.13 B. 8 pounds of topsoil for $78.08
Please help I am confused
What is f(3)? f(x)=(3x^2 +9)/x+1
13) How did trouble in the Middle East affect the Nixon administration?
1. Who was old Silenous and why might he have “lost his way”?