colton28 colton28
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

y+6=>«x+6)
Which equation represents a line that passes through the two points in the table

Respuesta :

darealnatty darealnatty
  • 04-01-2021

you didnt add the equations

Answer Link

Otras preguntas

A 100-watt lightbulb radiates energy at a rate of 100 J/s. (The watt, a unit of power, or energy over time, is defined as 1 J/s.) If all of the light emitted ha
Please answer, i'm desperate! <3
Which is the best explanation of unalienable nights individual rights rights that are native to our country rights that cannot be removed rights that are forced
Only the person who my answer last question can do this so pls help
There are 4 molecules moving across the membrane in this diagram. How many of them are moving passively? A) 1 B) 2 C) 3 D) 4
Solve each of the following: a. 3 movie tickets cost $36. At this rate, what is the cost per ticket? b. 3 ice cream cones cost $8.25. At this rate, how much do
the school is able to buy 6 boxes of candy bars for $136.80. each box contains 24 candy boxs. what is the cost per candy box
i really need help with this fast!!
The Federalists argued that a national government would a. preserve the power of wealthy men b. take away the liberties of the common people c. protect all cit
Approximately 2.2 million American workers are employed as customer service representatives. False True