makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

an 18 ounce box of cereal cost 2.76. How many ounces should a box priced at 2.07 contain
√27 - √12 is equivalent to
How does the diaphragm work to change air pressure in the lungs, and as a result, cause breathing?
Discuss any 2 reasons why many cases of abuse and violence are not reported?
What's the answer??? Help please!! Crowning people.
Bill likes to go to horse races. At the races, he notices that a certain breed of horse usually comes in first place, while a different breed of horse usually c
Two ropes, AD and BD, are tied to a peg on the ground at point D. The other ends of the ropes are tied to points A and B on a flagpole, as shown below: Angle AD
How many chromosomes are in a diploid human cell?
In 1840, the population of chicago was only 4,470. by 1900, the city's population was 1,698,575. which factor best explains the population change?
In the figure, m ǁ n, and s is a transversal that crosses the parallel lines. Which pair of angles are alternate interior angles? A. ∠3 and ∠8 B. ∠4 and ∠6 C