ineedhelp47919 ineedhelp47919
  • 04-03-2021
  • English
contestada

please help I have 20 minutes to finish the test for

please help I have 20 minutes to finish the test for class=

Respuesta :

al1xx
al1xx al1xx
  • 04-03-2021
your answer is the first option
Answer Link
XxemonifoglexX XxemonifoglexX
  • 04-03-2021

Answer: it’s the first one

Explanation:

The grammar

Answer Link

Otras preguntas

Is the relationship between the cost of equal-priced DVDs and the number purchased linear
One side of a kite is 6 cm less than 4 times the length of another. The perimeter of the kite is 68 cm. Find the length of each side of the kite.
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put
Is the relationship between the cost of equal-priced DVDs and the number purchased linear
12% is 90% of what number?
How did Columbus and Coronado,being entrepreneurs how did it help them make their expeditions possible?
What is the difference 18-9
What's the slope of a line parallel of y=3x+2
In Beowulf’s fight to the death with Grendel’s mother, the piece of his own equipment that saves his life is his — a. woven mail shirt c. sword, Hrunting b. hel
How many valence electrons are available for bonding in bromine (Br)?