jtgallo jtgallo
  • 01-04-2021
  • Mathematics
contestada

Each gallon of gas costs $3.50.

Respuesta :

kenarmstrong06
kenarmstrong06 kenarmstrong06
  • 01-04-2021

Answer:

I need to know how many gallons you have.

Step-by-step explanation:

You should multiply the amount by how many gallons.

Answer Link
truthcavanaugh
truthcavanaugh truthcavanaugh
  • 01-04-2021

Answer:

whats the question

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What did Harriet Tubman despise
Ito ay isang grapikong paglalarawan ng ugnayan ng presyo at dami ng produkto o kalakal​
The ratio table below shows the relationship between the weight of apples purchased and the total cost of the apples. Apple Cost Weight (lb) Total cost ($) 1 2
How many atoms is S are there?
A glass contains 0.75 liters of solution. John uses 0.9 of the solution for his experiment ​
Please help me (math) Is it A and B or just A? Im 99% sure it is not C :)
Find the perimeter and area of the image after dilating the figure shown with the given scale factor.
The atomic packing for a simple cubic structure is
Given f(X) = 4x^4+5x - 15x² - 45, find f(-3).
EXTRA POINTSS -- Find the measure of the angles marked a, b, c, etc. in each diagram below