zandracainemariano
zandracainemariano
03-11-2021
Biology
contestada
Can someone help me?
Respuesta :
aurora161104
aurora161104
03-11-2021
Answer:
you have to use the punnet table:
hope this helps :)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 43+ )
Otras preguntas
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
3-2i/5i+2 What is the solution?
luke jogged a total of 56.5 miles last week. if luke jogged the same distance,d, each day for 3 days and half that distance on each of the reamaining days, whic
please help Evaluate the expression when r = 8.2 and s = –3.7. r – 2s A. –22.94 B. 0.8 C. 4.5 D. 15.6
What would be most useful to help make a simple compass a nonmetal bar,a round metal can,a small iron nail,or a Quartz needle
Divide and express the result in standard form. 8/7-i
write an equation in point-slope from for the line that has a slope of 6and contains the point (-8, -7)
what were National and State Bank policies in the 1830's contributed to?
Which group of organisms is a population? a group of skunks living in the same forest all sheep in Australia different kinds of butterfli
How do you say "Some brown spiders"?