qune
qune
03-11-2021
Mathematics
contestada
I need help now please yall
Respuesta :
riveralia216
riveralia216
03-11-2021
Answer:
answer is 4 as
3×4 = 12 and as u can see the que gave that the ans is 2 more then 10
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
A 2-meter roll of fabric costs $1.36. What is the unit price?
13) The condenser pressure is 417.4 psig for r-410A and the condenser outlet temperature is 108f. how much subcooling is there in the condenser
1,If 1 − x, x + 3 and 2x + 1 are consecutive terms of an A.P, then find the common difference.
What is the best Echo and the Bunnymen song that you know?
The energy of a photon is ________ proportional to its wavelength.
when was it first noticed that there was something wrong with the girl
You are writing a program using the Java language. Which of the following is a requirement of Java syntax? Each statement must use sentence case. Each statement
Which best expresses Henry Clay’s opinion of the American System? Henry Clay believed that the American System would mostly benefit the manufacturing industries
Which type of connective tissue are named areolar tissue
How to find pressure when mass and area is given?