kas4davidm kas4davidm
  • 01-02-2022
  • Mathematics
contestada

How much more did she spend in week 4 than in week 1?

Respuesta :

Khaliltamper2010 Khaliltamper2010
  • 01-02-2022

Answer:

I think there is a picture that's suppose to go with this..??

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Help a homie w an extra chromi out
An expression that equivalent to 12x + 8
Non-native species are typically introduced into an area because they serve a purpose. Why was kudzu introduced into the United States? Check all that apply.
What is the range of the function f(x)= 1/2sin(2x-pi)
Read the excerpt from The Diary of a Young Girl. When she and I were sitting in our bedroom, Margot told me that the call-up was not for Father, but for her. At
phylogenetic trees are constructed by studying feature of organisms called a) Features b)Morphology Characters d)Cladograms​
How do I solve this equation?
Simplify to create an equivalent expression (2j+1)9-7j
What benefits did Indians gain from the Government Act of 1935?​
A package of 12 pencils costs $2.04. Based on the cost of this package, what is the cost of 1 pencil?