yoonstayc
yoonstayc yoonstayc
  • 01-05-2022
  • Mathematics
contestada

I NEED HELP ASAPPPPP!!!!!

I NEED HELP ASAPPPPP class=

Respuesta :

yemaria
yemaria yemaria
  • 01-05-2022

Answer:

C

Step-by-step explanation:

.....................c is the answer

Answer Link

Otras preguntas

If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
Read the following idioms and figurative definitions. Match the definitions to its corresponding idiom. Remember, you are looking for what these idioms really m
What's the difference between Romanesque and Gothic style buildings?
what is the largest prime factor of 34
In a short response of at least three complete sentences, define flash-forward and explain its effect on a traditional plot structure
who the famous artist in our time
How many ping pong balls would it take to fill a classroom that measures 22 feet by 16 feet by 9 feet? (Assume that a ping pong ball has a diameter of 1.5 inch
what is the additive inverse opposite of 18/23
what are three major water problems in southwest asia?please help!
Choose the word that describes a person who is smart but in a sneaky way. A. Sharp. B. Cunning. C. Intelligent. D. Skillful.