Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 66+ )
Otras preguntas
please answer quick you will be rewarded handsomely!!!
Children who are removed from deprived situations to environments more conducive to learning tend to __________ the environmental enhancements.
¿Por qué es importante estudiar español? (5 points) Select one: a. Es importante que yo estudio español porque quiero aprender de otras culturas. Incorrect
What is the value of d to the nearest tenth? 26.5 29.3 33.8 14.3
the difference of a number and twice another number is 12. The sum of the two numbers is -27. What are the two numbers?
Each pair of figures are similar. Use the information given to find the scale factor of the figure on the left to the figure on the right.
is the question how many hours a night do you spend on homework a statistical question?
Which of the following occurred in the 2000 presidential election? A. George W. Bush won the votes of states along both coasts B. George W. Bush received more p
The width of a rectangle is 1 less than one-half its length, and the perimeter is 46. Find the dimensions. 1) If the length of the rectangle is x, what wi
Which term refers to the northward movement of african americans in the 1920s?