HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

The red lines represent improvements made to a large structure by the qin dynasty. What was the structure?
Ethnic identity is based upon _____ groups, while racial identity is based upon _____ groups.
What would you use to measure the volume of a brick?
The volume of the Hawks' refrigerator is 30 × 68 × 28 . 5 cubic inches. The volume of the Lopezes' refrigerator is ( 30 × 68 × 28 . 5 ) + 16 cubic inches. W
Match the quotes with the literary devices they use. LITERARY DEVISES: Paradox oxymoron "O miserable abundance, O beggarly riches!" –
How is a governor most likely to shape a state's public policy?
What is the average (arithmetic mean) of 5, 7, 12, and 12?
which of the following statements describes the value of Monasticism following the fall of Rome. A.monastatic establishments were fortifications that promoted v
circle A has a radius of 37 inches what is the circumfrences of a circle A
Based off of the standard form of a parabola how do you know if it opens down or uo